Nasze realizacje

Zapraszamy do oglądania naszych realizacji. Każda z nich znajduje się w różnych kategoriach. Kupujemy, administrujemy, urządzamy lokale mieszkaniowe i biurowe.
Glik Gamma Service

Kamil Glik – Kraków

Zakup 15 września 2014

Kamil Glik, gwiazda Torino i Reprezentant Polski w Piłce nożnej skorzystałz naszej oferty kupując na cele inwestycyjne pod wynajem kilka mieszkańw Krakowie. Inwestycją zajmowaliśmy się kompleksowo od negocjacji cen, aż po jej wykończenie. [gallery link="file" ids="1727,1728,1729"]
Urbas Gamma Service

Marcin Urbaś – Poznań

Budowa 23 maja 2014

[section_dd][column_dd span='12'][text_dd] Niedaleko pod Poznaniem wybudowaliśmy dom dla rodziny Pana Marcina Urbasia. Dogodny dojazd oraz projekt wnętrz gwarantuje komfortowe mieszkanie przez wiele lat. [/text_dd][/column_dd][/section_dd][section_dd][column_dd span='6'][image_dd url='http://www.gammaservice.com.pl/wp-content/uploads/2014/05/2.jpg' animation='flip' duration='1000' delay='0'][/image_dd][/column_dd][column_dd span='6'][image_dd url='http://www.gammaservice.com.pl/wp-content/uploads/2014/05/1.jpg' animation='flip' duration='1000' delay='0'][/image_dd][/column_dd][/section_dd]
2

Klient – Wrocław

Zakup 5 maja 2014

Realizując zakupy nieruchomości w dużych miastach w Polsce nie mogliśmy ominąć Wrocławia. Dynamiczny wrocławski rynek sprzyja inwestycji w nieruchomości. Zrealizowaliśmy dla klienta proces negocjacji oraz zakup nieruchomości po niższych niż rynkowe cenach.
3

Klient – Warszawa

Administracja 22 sierpnia 2013

Zajmując się administracją nieruchomości w Warszawie szczególną uwagę zwracamy na wynajem pod odpowiednich dla danego rynku cenach, ale równiez na profil klienta, który wynajmuje nieruchomość.