O nas

Witamy na stronach Gamma Service

Gamma Service Sp. z o.o. to prowadzona przez najlepszych doradców i pasjonatów instytucja ułatwiająca inwestowanie w nieruchomości oraz realizująca ich wykończenie. Obsługujemy inwestycje każdego z Was, a także znanych sportowców i osoby świata show-biznesu. Więcej zobaczysz w naszych Realizacjach.
  • Inwestujemy Twój kapitał w nieruchomości.
  • Oszczędzamy Twój czas przygotowując proces inwestycyjny.
  • Obsługujemy negocjacje i wybieramy najlepsze lokalizacje z najefektywniejszą stopą zwrotu.
  • Administrujemy Twoimi nieruchomościami.

Nasi klienci świadczą za nas

Firmy, gwiazdy sportu, a także każdy z Państwa kto pragnie zabezpieczyć swoją przyszłość nieruchomościami jest najcenniejszym klientem na świecie.

Nasze wartości i sposób działania

Współpracując z deweloperami z całej Polski dysponujemy najlepszymi lokalizacjami mieszkań co kupna. Doradzamy i negocjujemy warunki niedostępne na rynku, a także opiekujemy się naszymi klientami w trakcie formalności, budowy i wykończenia nieruchomości. Nasz dział prany analizuje umowy kupna mieszkań, a w fazie wykończenia sugerujemy materiały i rozwiązania, które pozwolą uzyskać standard wykończenia przy jak najniższych kosztach. Nasze ogromne doświadczenie zapewnia płynność procesu inwestycyjnego. Na bieżąco jesteś informowany o kolejnych krokach i otrzymujesz dane ekonomiczne, które pozwalają podjąć Ci najlepsze decyzje.Kierujemy się bezpieczeństwem klientów i budowaniem stałej relacji w celu wypracowania długotrwałej współpracy opartej na zaufaniu i zysku.

 

Poza negocjacjami kupna, wykończeniem i realizacją formalności związanych z kupnem nieruchomości oferujemy również opiekę po zakończeniu przygotowania mieszkania na cele inwestycyjne. Administrujemy nieruchomościami, również w celach wynajmu. Chcesz, by Twoje inwestycje przebiegały prawidłowo i z sukcesem ekonomicznym? Skontaktuj się z nami. Zobacz również nasze realizacje.

%

wzrost zysku od 2014

doświadczonych doradców

inwestycji ukończonych od ostatniego roku